Головна Отримувачам Стандарти Контакти Доставка  
 

  


       СВС –  спеціалізується на  кур'єрській доставці

        Молода та динамічно розвиваюча служба кур'єрської доставки, що надає послуги, на теріторії Києва і Київської області, а також має плани розвитку в інших областях України, прикладає максимум зусиль для покращення своєї репутації.


       СВС  – компанія, орієнтуюча на передові стандарти ведення бізнесу і сучасне обслуговування клієнтів. Це інтеграція якості і швидкості. Ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектор індивідуальних рішень по доставці.                                                                                                          

       Співробітники компанії СВС, постійно підвищують свій професійний рівень з використанням тренінгів та семінарів. Головним пріоритетом в роботі ми вважаємо: відповідальність та надійність, професіоналізм, розуміння і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

        Особливу важливість має час доставки замовлення! У нашій компанії створений відділ кур'єрської служби, здатний в найкоротші терміни якісно доставляти Ваші відправлення. Для цього наш колектив відладжено виконує алгоритм роботи, а диспетчера завжди знайдуть компроміс!      

     За час роботи з клієнтами наша компанія стала однією з провідних кур'єрських служб в цій області, співробітники якої інтенсивно розвивають її діяльність.  Ми турбуємося про кожного нашого клієнта і головне наше завдання - щоб наше обслуговування було максимально комфортним і зручним для Вас.                                      Задоволеність Клієнтів - це наш успіх!


ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ
Введіть № замовлення:

ДЛЯ КОМПАНІЙ
Логін:
Пароль:
 
НОВИНИ СВС:
Нова послуга - експрес доставка.
детальніше
 

Наразі наших кур'єрів можна впізнати по фірмових футболках!

детальніше
 

Інформація про доставку Вашого замовлення.

детальніше
 
>> Всі новини  
 
ВІДГУКИ
Ім'я:
E-mail:
Повідомлення:
 

Разработка сайта Yugo Martin